"/>

Eesti English Suomi

   

 

Hetkel on teadmata ajaks e-poest ostmine kahjuks takistatud.  Nimelt ei saa e-poes transporti valida ja ostu sooritamiseks tuleks kirjutada oma soov vorkmaarja@gmail ja nii saame ikka ehk kaubale.

Garantii

Vaheta või "raha tagasi" garantii:

Kui kaup mingil põhjusel ei sobi või ei vasta Teie ootustele, siis on Teil õigus see tagastada 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

 • Toote tagastamiseks tuleb Teil esitada taotlus e-maili aadressile info@linakaubamaja.com, kus on ära toodud järgmine info:
  tagastatav toode, tellimuse number, nimi ning arveldusarve kuhu raha tagasi kanda.

 • Tagastatav kaup peab olema kasutamata. Kaasas peab olema kõik algselt komplekti kuulunu. Tagastatavale kaubale peab olema lisatud ostuarve.

 • Raha kanname tagastatud toote eest Tellija arveldusarvele mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale tagastatud toote jõudmist meieni.


 • Tarbija kohustub kandma kauba tagastuskulud, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele või on tegemist defektse või remonditava tootega.
  Vahetamise korral katame transpordikulud pooleks st. kauba tagasi saadate Teie ja uue toote saadame meie kuludega. 

 

"Raha tagasi" garantii ei kehti järgmistel juhtudel:

 • Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud toode on valmistatud eritellimusena arvestades tellija isiklikke vajadusi. 

 • Kui toodet on kasutatud, kahjustatud või seda on valesti hooldatud.

 • Kui toodet on ise püütud remontida.

 •  

Linakaubamaja e-poest ostetud kauba garantiitunnistusena kehtib originaalarve. Originaalarve saadame teile emailile.  Hoidke see alles! 

Vajadusel küsige lisainfot info@linakaubamaja.com, telefon: (+372) 55 667 227
 

Privaatsus

Kõik www.linakaubamaja.com külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Välja arvatud juhtudel, kui kuller vajab kauba kohaletoimetamiseks Teie nime, telefoninumbrit ning kohaletoimetamise aadressi või muudel seadusega ettenähtud juhtudel.


Mõnusat ostlemist Linakaubamaja e-poes!