"/>

Eesti English Suomi

   

 

Hetkel on teadmata ajaks e-poest ostmine kahjuks takistatud.  Nimelt ei saa e-poes transporti valida ja ostu sooritamiseks tuleks kirjutada oma soov vorkmaarja@gmail ja nii saame ikka ehk kaubale.

Lugu

 

KOGU LUGU SAI ALGUSE ÜHEST AINSAST LINASEST SÄRGIST!


Oli 2005 aasta kevad, väljas lõõskas juba suviselt kuum päike, palusin  oma kallilt kaasalt, et ta mulle ühe linase särgi õmbleks. Läks aega pea kaks kuud, naine oli selleks ajaks läbi käinud kõik kohalikud raamatukogud, sirvinud läbi tohutul hulgal kirjandust, kuni ühel päeval  leidis  midagi. Ta kiirustas siis  minu juurde, näitas pilti ja küsis kas ma sellist särki tahaks. Kui ma seda piLti nägin, vastasin talle: jah - see on just selline, mis mulle väga meeldib. Läks veel õige pisut ja varsti ulatas naine mulle minu esimese linasärgi.

Panin uhiuue särgi kohe selga ja tormasin välja katsetama selle häid naturaalseid omadusi. Tänaval kohtasin  oma sõpra, kes küsis, kus ma sellise laheda särgi saanud olen.  Vastasin talle, et mu armas naine õmbles selle mulle. Ta küsis , et kas mu naine talle ei tahaks sellist särki õmmelda.  Tegin nalja ja ütlesin, et sa ei jõua seda õmblusteenust kinni maksta, minagi tasun oma särgi eest kogu elu aja , aga eks ma võin ju küsida. Naine vastas minu küsimusele positiivselt, et teeme ära, ütlesin siis sõbrale, et naine on nõus, seepeale  sõber palus kohe, et  las õmbleb kaks särki, millest üks on seljas ja teine pesumasinas. Naine tegi esimesed kaks särki valmis, mis mina suure raha eest maha müüsin, nii et selle rahaga saime õmmelda juba neli särki ja nii see Maria Varia  perefirma tekkiski.

Tänaseks oleme juba sadu - tuhandeid  särke õmmelnud ja müünud. Lisaks särkidele õmbleme rõivaid meestele, naistele, lastele, kauneid kodutekstiile ja saunatarbeid. Ühesõnaga, kõike mida annab linasest materjalist õmmelda, seda me teeme.

Pöördu julgesti oma lahedate ideedega meie poole ja koos leiame lahenduse!